Канада та США домовилися разом боротися зі змінами клімату

Канада та США домовилися разом боротися зі змінами клімату

965
Ukrinform
Лідери Канади та США домовилися спільно працювати над покращенням екології при одночасному економічному зростанні.

Про це повідомив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо за результатами двосторонньої зустрічі із президентом США Бараком Обамою.

«Президент Обама та я провели дуже продуктивну зустріч, що допоможе нашим країнам перейти до економік із нижчим викидом вуглекислого газу, сприяти дружньому до екології зростанню та створити хороші робочі місця та можливості для наших громадян», - сказав Трюдо.

За його словами, лідери обох країн також погодилися формально приєднатися до паризької угоди щодо глобальної боротьби зі змінами клімату та «вжити амбітних кроків із зниження викидів парникових газів».

«Ми оголосили про започаткування нового партнерства заради створення стійкої арктичної економіки та пообіцяли працювати над розробкою нових, науково обґрунтованих стандартів комерційного риболовства, судноплавства, стійкого розвитку та арктичного біорізноманіття», - зазначив прем’єр-міністр Канади.

Він додав, що вдалося домовитися також про одночасне підвищення рівня безпеки та відкритості кордонів між державами.

«Президент та я підтвердили своє прагнення посилити торгівлю між нашими країнами. Щодня товари та послуги на загальну суму у 2.4 млрд дол. перетинають канадо-американський кордон. Ми домовилися погоджувати наші дії, аби підняти рівень торгівлі та інвестиції на нові висоти», - підкреслив Трюдо.

Він наголосив, що Канаді та США вдається досягати вищих результатів за умов спільно пошуку вирішення проблем.

«Канада та США розділяють однакові цінності, походження та простір. Багато викликів, що постають перед нами, також є спільними і ми зможемо значно ліпше їм протистояти, якщо діятимемо разом», - підсумував Трюдо.

Нагадаємо: у четвер розпочався офіційний візит прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо до Вашингтону. Білий дім організовує для лідера Канади урочисту вечерю, запрошення на яку отримало близько 300 чоловік. Джастін Трюдо став першим прем’єром Канади за останні 20 років, що удостоївся такої честі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>