Вірус Зіка виявили вже в чотирьох країнах Європи

Вірус Зіка виявили вже в чотирьох країнах Європи

1218
Ukrinform
Нові випадки захворювання на вірус Зіка діагностували у трьох європейських країнах - Португалії, Фінляндії та Німеччині. 

Про це повідомляє «Німецька хвиля».

«У Португалії в середу, 27 січня, у п'ятьох осіб діагностували вірус Зіка. Всі вони нещодавно відвідали Бразилію», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, жоден із інфікованих не потребував госпіталізації.

Цього ж дня ще один з випадків захворювання на вірус Зіка було зафіксовано у Фінляндії, пише інформагенція AP. У Гельсінкі діагностували вірус Зіка у туриста, який минулого літа відвідав Мальдіви. Епідеміолог Юссі Сане з Національного інституту здоров'я стверджує, що це перший випадок, пов'язаний з Мальдівами.

Нагадаємо, ввечері 27 січня стало відомо і про два випадки діагностування вірусу у Німеччині.

Як повідомлялося раніше, цього ж дня вперше діагностували випадок захворювання на вірус Зіка в Данії.

Вірус Зіка призводить до народження дітей з мікроцефалією, що може стати причиною багатьох інших патологій. Вірус передається через укуси комарів Aedes. Симптомами є помірний жар, висип на шкірі та кон'юнктивіт. Зазвичай вони зберігаються від двох до семи днів, але у багатьох пацієнтів симптоми відсутні взагалі.

Лікування або вакцини від цієї хвороби немає. Найкращий спосіб попередити її - захистити себе від укусів комарів. Вірус циркулює в Африці, Америці, Азії та Тихоокеанському регіоні. У Всесвітній організації охорони здоров'я повідомляють, що на даний момент не існує ні лікування, ні вакцини від вірусу Зіка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-