У разі виходу Британії з ЄС Кемерон залишиться прем'єр-міністром

У разі виходу Британії з ЄС Кемерон залишиться прем'єр-міністром

1828
Ukrinform
Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що вихід зі складу Євросоюзу не був би «правильним рішенням для Британії».

Глава британського уряду, який брав участь в програмі телеканалу Бі-Бі-Сі The Andrew Marr Show, висловив сподівання, що в лютому нинішнього року на черговому саміті ЄС він зможе добитися підписання угоди про реформування Євросоюзу.

Проведення референдуму про подальше членство Великобританії в Європейському союзі заплановано до кінця 2017 року. Але, за словами Кемерона, його можуть провести вже цього року, якщо угода про реформи ЄС буде підписана в наступному місяці.

Виступаючи в телепрограмі, глава британського уряду уточнив, що якщо зусилля уряду щодо просування реформ виявляться марними, а більшість британців на референдумі проголосують за вихід країни з ЄС, то він не піде у відставку.

Пропозиції британського прем’єра про реформування Євросоюзу стосуються управління економікою, правил конкуренції, забезпечення суверенітету держав і вирішення проблем міграції, нагадує Радіо Свобода.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-