Працівники Air France знову страйкують

Працівники Air France знову страйкують

Укрінформ
Представники двох французьких профспілок UGICT та ВКТ у понеділок розпочали одноденний страйк працівників авіакомпанії Air France.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

«У понеділок 28 грудня ми розпочали страйк наземного персоналу Air France», - заявили у профспілці ВКТ.

За словами її представників, акція протесту має на меті зупинити судові позови проти п'яти співробітників, яких обвинувачують у «надмірному насильстві» проти охорони авіакомпанії Air France. Інцидент стався через наміри французької авіакомпанії у найближчі два роки скоротити 3 тис. робочих місць. Зокрема, наступного року безробіття загрожує тисячі працівникам Air France, а у 2017 році – ще 2 тисячам.

Разом з тим, представники профспілки французьких пілотів Alter, у свою чергу, закликали провести страйки з 10 по 13 січня. Причиною акцій протесту стали дисциплінарні розслідування участі пілотів в інцидентах 5 жовтня. Очікується, що дисциплінарний комітет Air France має покарати двох пілотів за їхню участь в інциденті.

Нагадаємо, що у жовтні адміністрація французької компанії Air France звільнила перших п’ять співробітників без соціальних виплат за скоєння грубого насильства, що сталося в її офісі 5 жовтня. Тоді працівники Air France увечері напали на штаб-квартиру компанії у той момент, коли рада директорів обговорювала плани скорочення штату на майже 3 тис. осіб. Під час нападу постраждали охоронець, а також директор департаменту трудових відносин Ксав'є Бросета, якого «майже лінчували», і начальник відділу далекомагістральних рейсів П'єр Плісоньє, якому порвали сорочку й куртку. Допомогу в евакуації дирекції компанії надавали правоохоронці. Правління компанії одразу заявило, що має намір подати судовий позов до мітингувальників «за насильницькі дії».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-