Канаду закликають продовжити авіаудари по ІДІЛ

Канаду закликають продовжити авіаудари по ІДІЛ

1425
Ukrinform
Рішення Джастіна Трюдо про припинення участі канадських ВПС у бойовій повітряній місії міжнародної коаліції проти ІДІЛ є помилковим.

Таку думку в ефірі каналу СВС висловив колишній прем’єр-міністр провінції Британська Колумбія Ужал Досанж.

«Я ненавиджу війну, але ІДІЛ ненавиджу більше. Що ми кажемо людям у світі, припиняючи бомбардування? Що Канада хоче уникнути участі у війні, аби принести мир? Якщо ми формуємо таке повідомлення, то воно помилкове», - сказав Досанж.

На його переконання, збільшення тренувальної місії не має автоматично означати припинення бомбардувань.

«Можна одночасно і тренувати і надсилати бойові літаки, ці дві дії не є взаємовиключними. Канадці добре обладнані для проведення бомбардувань, вони також можуть гарно проводити навчання на землі. Ніхто не забороняє нам робити це», - зазначив колишній провінційний прем’єр-міністр.

Він додав, що один із головних союзників Канади – США також проводить тренування паралельно із бомбардуванням.

«Канадці – миролюбний народ, але вони також розуміють необхідність зробити внесок у перемогу. Ми можемо продовжувати навчати людей та здійснювати бойові вильоти разом із нашими союзниками», - наголосив Досанж.

За його словами, таким чином Канада зможе продемонструвати свою солідарність із Францією після страшних терактів у Парижі.

«Що означає стояти разом із Францією? Якщо авіаудари – це неправильно, то чому Франція почала бомбардувати більше, ніж раніше? Чому США здійснюють авіанальоти? Якщо військове тренування – це правильно та доречно, то чому не доречно стояти пліч-о-пліч із нашими союзниками у війні?», - запитав колишній провінційний прем’єр-міністр.

Нагадаємо: лідер Ліберальної партії та прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час передвиборчої кампанії виступав за відкликання бойової авіації канадських ВПС із Сирії та Іраку та фокусування на тренуванні місцевих сил.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-