НАТО закликає Москву припинити агресію. Декларація

НАТО закликає Москву припинити агресію. Декларація

1747
Ukrinform
Північноатлантичний альянс НАТО глибоко стурбований агресивною поведінкою Росії та закликає її повернутися до дотримання норм міжнародного права і міжнародних зобов'язань.

Про це йдеться в Декларації «Об'єднана солідарність і спільна відповідальність», ухваленій керівниками держав Центральної та Східної Європи за підсумками регіонального саміту НАТО в Бухаресті, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Висловлюючи своє глибоке занепокоєння агресивною поведінкою Росії, ми твердо переконані у необхідності повернення Росії до дотримання норм міжнародного права і міжнародних зобов'язань, що є головною умовою для поновлення співпраці між НАТО і Росією, заснованої на довірі й безпеці», - наголошується в документі.

У Декларації підкреслюється, що НАТО продовжить дотримуватися  політики «відкритих дверей» для держав, котрі прагнуть до євроатлантичної інтеграції.

Політика «відкритих дверей», на думку учасників саміту, - одне з найбільших досягнень Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, 4 листопада в Бухаресті пройшов Регіональний саміт НАТО за участю президентів Румунії, Болгарії, Угорщини, Польщі, Словаччини, Естонії, Литви, Латвії, голови Палати депутатів Чехії, а також заступника Генерального секретаря НАТО Олександра Вершбоу.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-