Суми у неділю залишаться на 10 годин без світла через відновлювальні роботи
Укрінформ
У неділю Суми залишаться на 10 годин без світла через відновлювальні роботи.
Про це у Телеграмі повідомив в.о. Сумського міського голови, Секретар Сумської міської ради Артем Кобзар, передає Укрінформ.
«На жаль, завтра із шостої ранку до 16.00 у місті Суми буде відсутнє електропостачання. Працівники обленерго будуть займатися відновленням», - сказав Кобзар у відеозверненні до містян.
Він закликав сумчан завчасно зарядити гаджети.
Як повідомлялось, армія РФ протягом доби обстрілювала Сумщину маже 100 разів, пошкоджені та зруйновані об’єкти цивільної інфраструктури.