Мінвідновлення за підтримки ЄБРР починає два інвестиційних проєкти

Мінвідновлення за підтримки ЄБРР починає два інвестиційних проєкти

Укрінформ
ЄБРР надасть близько 400 млн євро на оновлення парку електровозів для Укрзалізниці та відновлення мережі відділень Укрпошти.

Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Укрінформ.

«Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури започатковує два нових інвестиційних проєкти з ЄБРР. Один направлений на оновлення парку електровозів АТ «Укрзалізниця», другий — на відновлення поштової мережі АТ «Укрпошта», зокрема, встановлення нових поштових відділень контейнерного типу на постраждалих і деокупованих територіях», - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що проєкт з оновлення парку електровозів передбачає отримання від ЄБРР позики під державну гарантію у розмірі до 300 млн євро. Він співфінансуватиметься паралельним інвестиційним грантом у розмірі $190 млн, який адмініструватиме Світовий банк у межах програми «Відновлення основної логістичної інфраструктури та мережевого сполучення». Завдяки фінансуванню проєкту міжнародними партнерами планується закупівля 80 електровозів.

За другим проєктом планується оперативне розгортання відділень контейнерного типу на постраждалих і деокупованих територіях, а також розширення роботи через мобільні поштові відділення. На цей проєкт ЄБРР планує виділити майже 104 млн євро.

Читайте також: Укрзалізниця за проєктом Світового банку отримала обладнання та техніки на понад $7 мільйонів

Як повідомлялося, АТ «Укрзалізниця», Мінвідновлення та Європейський банк реконструкції та розвитку домовилися про виділення додатково до 300 млн євро на закупівлю електровозів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-