Укрзалізниця хоче направити на відновлення та будівництво інфраструктури ₴65 мільярдів

Укрзалізниця хоче направити на відновлення та будівництво інфраструктури ₴65 мільярдів

Укрінформ
АТ «Укрзалізниця» у 2024 році планує спрямувати на відновлення та будівництво інфраструктури понад 65 млрд грн, значну частину яких витратить на закупівлю у місцевих виробників.

Про це повідомив голова правління УЗ Євген Лященко, передає Укрінформ з посиланням на Rail.insider.

«…бюджет закупівель Укрзалізниці за два роки перевищив 80 млрд грн. Цьогоріч на закупівлі планується спрямувати понад 65 млрд грн. Серед напрямів, на які передбачено витратити кошти, - відновлення та побудова інфраструктури», - йдеться в повідомленні.

Окрім того, у компанії планують продовжувати реалізовувати проєкти, спрямовані на збільшення експортного потенціалу України, зокрема, збільшення можливості транспортування до портів Великої Одеси.

Також Лященко розповів про бажання залучити до процесу закупівель якомога більше виробників і постачальників. Зараз УЗ поставляють продукцію понад 2 тис. компаній, але в планах — значно збільшити цю кількість.

Читайте також: Приготують п'ять тисяч порцій їжі: Food Train від Укрзалізниці прибув на Харківщину

За словами очільника товариства, Укрзалізниця є одним з активних учасників програми «Зроблено в Україні» і покладає значні сподівання на імпортозаміщення.

Як повідомлялося, АТ "Укрзалізниця" підтримує український бізнес, закуповуючи більшість товарів і послуг у вітчизняних компаній. Так, упродовж 2023 року товариство спрямувало на закупівлі 35,7 млрд грн, з яких 74% отримали саме українські постачальники.

Фото: Укрзалізниця

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-