На Донеччині до «Армії відновлення» долучились 9,6 тисячі українців

На Донеччині до «Армії відновлення» долучились 9,6 тисячі українців

Укрінформ
У Донецькій області до державного проєкту «Армії відновлення» долучились вже 9,6 тис. громадян, корисні роботи організовано у 24 громадах регіону.

Про це повідомили в Донецькій обласній військовій адміністрації, передає Укрінформ.

В ОВА зазначили, що сьогодні Донеччина, як ніколи, потребує робочих рук для відновлення інфраструктури, облаштування захисних споруд, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, супроводу людей з інвалідністю тощо.

«До робіт з відбудови та підтримки життєдіяльності регіону в рамках проєкту «Армія відновлення» активно долучаються шукачі роботи. Проведення суспільно корисних робіт організовано у 24 громадах Донецької області. З початку дії програми її учасниками стали більше 9,6 тисячі мешканців регіону», - йдеться у повідомленні.

У військовій адміністрації пояснили, що учасників «Армії відновлення» залучають до розбору завалів, відновлення пошкодженого майна, надання соціальних послуг в пунктах незламності, облаштування підвальних приміщень під укриття, заготівлі дров тощо.

Читайте також: Литва, Швеція та Канада допоможуть Україні у відновленні транспортної галузі

Як повідомлялося, проєкт «Армія відновлення» запроваджений Урядом України у жовтні минулого року. В рамках цієї програми людям, які тимчасово втратили роботу, надається можливість долучитись до виконання суспільно корисних робіт та отримувати за це оплату від держави.

Кабінет міністрів нещодавно підвищив у півтора раза - до 10 050 грн - оплату праці за виконання суспільно-корисних робіт у межах цього проєкту «Армія відновлення».

Цей вид зайнятості зараховується до страхового стажу та забезпечує усі соціальні гарантії трудового законодавства.

Загалом до проєкту «Армія відновлення» залучено 19 регіонів України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-