Відновлені об'єкти до 2024 року мають відповідати нормам доступності - Мінвідновлення

Відновлені об'єкти до 2024 року мають відповідати нормам доступності - Мінвідновлення

Укрінформ
До кінця наступного року відновлені об'єкти повинні будуть відповідати нормам доступності.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури у Фейсбуці.

"За останній рік Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури запровадило будівельні норми для лікарень та сховищ. Вони розроблені з урахуванням нових європейських стандартів, що стосуються інклюзивності таких будівель і споруд. У наступному році планується затвердження будівельних норм, які стосуються закладів соціального захисту населення й спортивних центрів та забезпечення на законодавчому рівні ефективних механізмів контролю за дотриманням всіх ДБН", - зазначається у повідомленні.

У Мінвідновлення нагадали, що уряд уже зобов'язав підрядників дотримуватися норм забезпечення доступності для маломобільних груп населення під час проєктування, будівництва і відновлення пошкоджених об’єктів. Команда міністерства також активно долучається до навчання фахівців у сфері містобудування, архітектури і транспорту сучасним підходам до створення безбар’єрного простору.

Читайте також: Зеленська: Безбарєрною має стати вся країна, всі її опції

Як повідомлялося, в Україні незабаром презентують “Гайд безбар’єрних подій”, який розповідатиме, як зробити кожну подію, зібрання чи захід безбар’єрними.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-