За зібрані через UNITED24 кошти придбали три «швидкі» та майже 100 000 хімічних грілок

За зібрані через UNITED24 кошти придбали три «швидкі» та майже 100 000 хімічних грілок

Фото
Укрінформ
За кошти, зібрані через платформу UNITED24, закупили три автомобілі швидкої медичної допомоги та 98 982 хімічні грілки для тіла, рук і ніг, які передадуть у прифронтові регіони та регіони, що найбільше зазнають ворожих обстрілів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МОЗ

Три автомобілі швидкої медичної допомоги (тип С) на суму 8,4 млрд грн та 98 982 хімічні грілки (16 000 – для тіла, 40 800 – для ніг, 42 182 – для рук) на майже 5,4 млрд грн придбали Медичні закупівлі України за кошти, зібрані через платформу UNITED24. Таке рішення ухвалено комісією з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я», - йдеться у повідомленні.

Загалом з травня 2022 року за кошти, зібрані через платформу UNITED24, закупили: 136 реанімобілів. Хімічні грілки додалися до загального переліку. Вони будуть доставлені впродовж місяця.

Пріоритетом під час розподілу залишаються прифронтові регіони, регіони, які найбільше зазнають ракетних та артилерійських обстрілів.

Читайте також: Через платформу United24 вже зібрали майже $279 мільйонів
«Очевидно, до викликів війни додаються, так би мовити, сезонні потреби – на сході країни “гаряче” і холодно водночас. До того ж знищено або пошкоджено понад 500 «швидких», тому придбання реанімобілів є актуальним завжди», – зазначила заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

У МОЗ нагадали, що понад 150 апаратів зовнішньої фіксації, 9 апаратів штучної вентиляції легень, 4 операційні мікроскопи – придбано за кошти, зібрані через UNITED24.

Як повідомляв Укрінформ, завдяки UNITED24 для лікарень закупили понад 500 генераторів

Фото: moz.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-