У Відні з’явився «український» трамвай з QR-кодом підтримки

У Відні з’явився «український» трамвай з QR-кодом підтримки

Фото
Укрінформ
У столиці Австрії з'явився трамвай з унікальним українським дизайном та QR-кодом рахунку підтримки українців.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Австрії.

Яскравий проєкт реалізувала українська громада Відня за підтримки посольства України в Австрії. Українська айдентика покликана нагадувати жителям та гостям цієї європейської столиці про війну рф проти України та важливість підтримки українського народу. Відсканувавши QR-код прямо з трамвая, будь-хто може особисто долучитися до такої підтримки, зробивши фінансовий внесок на спецрахунок посольства України.

Читайте також: Австрія передала Україні чергову партію комунальної техніки

За словами ініціаторів проєкту, зовнішній вигляд трамвая є результатом роботи графічного дизайнера з харківської компанії "Студія Графпром" Марії Нозарян. Унікальний дизайн безпосередньо пов’язаний з мистецькою спадщиною Георгія Нарбута, який більше 100 років тому працював над брендуванням Української держави, використовуючи національні візуальні елементи.

"Український" трамвай курсуватиме три місяці на маршруті 42, який стартує від центральної вулиці Рінгштрассе.

У планах активістів реалізувати цю ідею також в інших європейських столицях. Наразі вже є домовленість з Вільнюсом та Ригою, ідуть переговори із Стокгольмом.

Як повідомлялося, у травні цього року у Відні був реалізований проєкт, у рамках якого у всесвітньо відомому художньому музеї "Альбертина" у рамках фотовиставки Франсіско де Гоя "Жахи війни" були виставлені фотографії талановитого українського фотографа Михайла Палінчака. Упродовж трьох місяців десятки тисяч відвідувачів цього музею мали можливість побачити жахливі наслідки російської агресії, яких зазнали міста та селища Київщини.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-