На платформі єДопомога вже зареєструвалися понад 500 благодійників

На платформі єДопомога вже зареєструвалися понад 500 благодійників

Укрінформ
На платформі єДопомога вже понад 500 учасників, серед яких, зокрема, не тільки фізичні особи, а й благодійні фонди, які виявили бажання підтримати постраждалих внаслідок агресії рф.

Про це розповів заступник міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко під час брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ.

«єДопомога — це платформа, яка створена з метою забезпечення всіх українців необхідною допомогою під час військової агресії. Завдяки їй кожен може дізнатися, як отримати гроші від держави, залишити заявку на таку допомогу або запропонувати підтримати інших людей необхідними речами. Якщо говорити про благодійників, то це вже більше 500 зареєстрованих учасників. Вони не всі фізичні особи, в окремих випадках — благодійні фонди», - розповів він.

Кошеленко уточнив, що наразі вже понад 50 тисяч українців звернулись по допомогу, з них 1,5 тисячі її отримали. В переважній більшості допомога — це продукти харчування, які становлять близько 70% від загальної кількості позицій у заявках.

Читайте також: Українці з деокупованих територій та зони бойових дій зможуть отримати додаткові виплати

«Ми маємо намір розвивати єДопомогу. Одна з найочікуваніших функцій — це можливість допомагати людям не тільки продуктами, а й ліками. Тому ми наразі працюємо з українськими мережами аптек, аби їх інтегрувати в систему. Це надасть можливість усім охочим допомагати не тільки продуктами, засобами гігієни, а й необхідними медикаментами», - додав Кошеленко.

Як повідомлялось, у березні Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб у гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний її розподіл.

Платформа об'єднує можливості, ресурси держави, бізнесу, громадських організацій, благодійних фондів та волонтерів у наданні гуманітарної допомоги постраждалим від війни, внутрішньо переміщеним особам та людям з вразливих категорій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-