В Україні активно працює міжнародний штаб допомоги – логістичні центри є у 7 країнах

В Україні активно працює міжнародний штаб допомоги – логістичні центри є у 7 країнах

Укрінформ
Гуманітарний штаб із питань координації гумдопомоги, що надходить від іноземних партнерів та небайдужих громадян країн світу, активно працює.

Про це заступник голови Офісу Президента України Кирило Тимошенко написав у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Створено Гуманітарний штаб із питань координації гуманітарної допомоги, що надходить від іноземних партнерів та небайдужих громадян країн світу. Сформовано чіткий перелік найнеобхіднішої гуманітарної допомоги», - написав Тимошенко.

За його словами, вже створено логістичні центри на території Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії, Італії, Португалії, Швеції та на українській території.

«Урядом України спрощено ввезення гуманітарної допомоги на територію країни, створено зелені коридори для нарощування об’ємів гуманітарної допомоги. За 2 березня 2022 року в Україну ввезено 1 764 тонн гуманітарного вантажу з Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії. Дякуємо країнам-сусідам за підтримку та допомогу», - додав заступник голови ОПУ.

Раніше він повідомив про те, що хаб з гуманітарною допомогою працює у Харкові та у Чернівцях.

Тимошенко також інформував про створення державної гарячої лінії, на яку 24/7 влада збирає пропозиції гуманітарної допомоги від нерезидентів та резидентів України.

Працює штаб взаємодії з Військово-цивільними адміністраціями, який збирає потреби на рівні області, щоденно готує їхній перелік з урахуванням пріоритетів, визначених областю.

Регіональний департамент Офісу Президента із взаємодії з Військово-цивільними адміністраціями забезпечує розв'язання питань, які виникають на території 24 областей та м. Києва, зокрема з безпеки, постачання харчування та медикаментів.

Працює спеціальний канал взаємодії між ТРО, ЗСУ, Нацполіцією для надання екстреної та оперативної допомоги в регіонах.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Запроваджено воєнний стан. Глава Української держави Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію. Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-