Україна отримала $22 млн у криптовалюті на боротьбу з російським вторгненням

Україна отримала $22 млн у криптовалюті на боротьбу з російським вторгненням

Укрінформ
Криптовалютні інвестори пожертвували уряду України та некомерційній організації, яка підтримує військових, активи на суму понад 22 млн доларів.

Про це повідомила компанія Elliptic, що займається відстеженням блокчейну, передає Укрінформ із посиланням на The New York Times.

Зазначається, що використання криптовалюти дало інвесторам по всьому світу можливість швидко переказати кошти українським бійцям, оскільки традиційніші засоби краудфандингу стикаються з перешкодами.

Минулого тижня краудфандинговий сайт Patreon видалив сторінку київської організації Come Back Alive, яка збирала гроші на озброєння і навчання військових в Україні. Patreon заявив, що сторінка порушила його правила, які забороняють фінансування військової діяльності.

Але в організації Come Back Alive тепер є нове джерело фінансування: криптоколектив під назвою UkraineDAO, який був створений минулого тижня криптоентузіастами, що працюють з російською протестною групою Pussy Riot.

За даними Elliptic, станом на вечір понеділка українська група зібрала понад 7 млн доларів у криптовалюті, уряд України отримав 15,4 млн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-