Instagram зобов’яже користувачів вказувати свій вік

Instagram зобов’яже користувачів вказувати свій вік

Укрінформ
Соціальна мережа Instagram проситиме користувачів вказати дату їх народження - щоб запустити нові функції та показувати різний контент.

Про це соцмережа повідомила у блозі, передає Укрінформ.

Адміністрація соцмережі зазначила, що дана інформація дозволяє удосконалити безпеку для молоді та забезпечити правильний досвід для правильної вікової групи.

Ця інформація також дозволить соцмережі персоналізувати рекламу, забороняючи таким чином контент 18+ для дитячої аудиторії.

Зазначається, що дані зміни стосуються лише людей, які не вказали дату народження. Тому соцмережа надсилатиме відповідні сповіщення користувачам, аби ті вказали дану інформацію, щоб продовжувати користуватися Instagram. Зокрема, це стосується чутливого контенту.

Читайте також: Фільтр хештегів та емодзі: Instagram посилює боротьбу з хейтом

"Ми розуміємо, що дехто може вказати не ту дату, і розробляємо нові системи для вирішення цієї проблеми. Як ми нещодавно повідомляли, ми використовуємо штучний інтелект для оцінки віку людей на основі таких повідомлень, як "З днем народження". У майбутньому, якщо хтось скаже нам, що він старше певного віку, а наші технології свідчитимуть про протилежне, ми запропонуємо користувачу декілька варіантів, щоб підтвердити його вік", - йдеться у блозі.

У березні соцмережа внесла зміни, що забороняють дорослим надсилати повідомлення користувачам до 18 років, які на них не підписані.

Фото: ALAMY

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-