Google звільнила десятки співробітників за доступ до даних користувачів

Google звільнила десятки співробітників за доступ до даних користувачів

Укрінформ
Компанія Google за останні три роки звільнила 80 своїх співробітників за незаконний збір даних за допомогою робочих інструментів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Yahoo News.

Причиною звільнень були незаконний доступ до персональних даних користувачів та використання робочих інструментів компанії для доступу до інформації інших співробітників Google.

Зазначається, що торік компанія звільнила 36 співробітників, більшість із них - за неналежне поводження з конфіденційною інформацією, наприклад, для обміну нею з людьми поза компанією.

Читайте також: Google закриє вхід у акаунти на старих версіях Android

За причинами, пов’язаними з безпекою, у 2019 році було звільнено 26 співробітників, а у 2018 році - ще 18.

«Ми жорстко обмежуємо доступ співробітників (до персональних даних – ред.) за допомогою низки інструментів, таких як обмеження доступу до даних користувачів деяким особам, вимагання обґрунтування доступу до таких даних, багатоетапна перевірка перед наданням доступу до конфіденційних даних та моніторинг на предмет аномалій щодо доступу та порушення», - заявив речник компанії.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому цього року компанія Google звільнила Маргарет Мітчелл, засновницю та колишню співголову команди з питань етики штучного інтелекту, яка використала конфіденційні документи для пошуку доказів неналежного ставлення до колеги.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-