Київстар у липні підключив до 4G ще 420 населених пунктів

Київстар у липні підключив до 4G ще 420 населених пунктів

Укрінформ
Національний телеком-оператор «Київстар» у липні підключив мережу зв’язку 4G у 420 населених пунктах, і можливість користуватися швидкісних мобільним інтернетом отримали ще 80 тисяч жителів України.

Про це повідомили Укрінформу в пресслужбі оператора.

«У липні 2021 Київстар активував технологію 4G на 167 базових станціях. Як результат, можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету отримали ще 80 тисяч мешканців України у 420 населених пунктах. Зокрема це населені пункти Богородичне, Олексієво-Дружківка, Старомлинівка, Стародубівка, Урожайне Донецької області, Гульськ Житомирської, Долголука, Чернушовичі Львівської, Кочубеївка Полтавської, Березовське, Кам’янка, Кленове Харківської області», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в І кварталі 2021 року Київстар інвестував у розвиток нових технологій зв’язку понад 1 млрд грн, що дозволило суттєво збільшити територію мережі 4G. Завдяки цьому кількість абонентів, які скористались швидкісним мобільним інтернетом, збільшилась за цей період на 24,3%. Використання мегабайтів на одного абонента зросло на 27,5%.

Загалом, за даними компанії, на сьогодні зв’язком 4G у мережі Київстар користуються майже 10 мільйонів абонентів.

У пресслужбі нагадали, що Київстар встановив в Україні понад 15 тисяч базових станцій, на яких уже активована технологія LTE (4G). Відтак 88,7 % населення України може користуватись доступом до послуг 4G у мережі оператора. Компанія продовжує будівництво мереж нового покоління, щоб до 2022 року доступ до 4G був у 90% населення.

Нові мобільні технології дають абонентам більше можливостей для бізнесу, освіти, дистанційних медичних консультацій, доступу до адміністративних послуг тощо.

Читайте також: Доступ до 4G у першому півріччі вперше отримали 1,2 мільйона українців - Київстар

Як повідомляв Укрінформ, мобільні оператори України прискорили розвиток 4G у невеликих і труднодоступних населених пунктах завдяки перерозподілу радіочастот діапазону 900МГц. Базові станції, що працюють на цих частотах, охоплюють зв’язком більші території, що важливо для будівництва мобільних мереж у віддалених населених пунктах. Для цього Київстар добровільно поділився з іншими учасниками ринку радіочастотним спектром 900 МГц і 1800 МГц. Так інші мобільні оператори змогли сформувати суцільні смуги радіо частот, що є критичним для розвитку швидкісної мобільної передачі даних.

Фото: Київстар

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-