В Австралії коал у дикій природі «пастиме» штучний інтелект

В Австралії коал у дикій природі «пастиме» штучний інтелект

Укрінформ
Команда вчених університету Гріффіта в Австралії використала штучний інтелект для розпізнавання сумчастих під час переміщення у дикій природі, щоб запропонувати тваринам безпечний шлях біля доріг загального користування.

Про це повідомляє Deutsche Welle, передає Укрінформ.

Науковці сподіваються, що дані допоможуть краще розуміти те, які маршрути використовують коали, чи можна розмістити переходи на дорогах вдало і захистити тварин від травмування автомобілями.

«Мета цього проєкту — створення моніторингового центру на основі штучного інтелекту для відстеження поведінки коал під час переходу доріг, щоб ми могли проаналізувати, скільки коал використовують підземні шляхи або наземних переходи», — заявив доцент університету Гріффіта Цзюнь Чжоу.

Читайте також: В США кенгуру-втікача кілька годин ловили пожежники, рибалки та поліцейські

Чжоу керує дворічним пілотним дослідженням, що фінансується урядом штату Квінсленд грантом у розмірі 90 тис. австралійських доларів (70 тис. доларів США).

Із появою штучного інтелекту необхідність у ручній перевірці доріг або використанні ідентифікаційних міток та GPS для виявлення тварин втрачає актуальність. Досі відеоспостереження за переходами потрібно було здійснювати людям, щоб побачити, які види тварин зафіксували на камеру.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-