Google заборонить рекламу шпигунських програм і технологій

Google заборонить рекламу шпигунських програм і технологій

Укрінформ
Компанія Google оголосила, що заборонить рекламувати товари й послуги, призначені для стеження або спостерігання за іншою людиною.

Про це повідомляє Центр правил реклами Google.

"У серпні 2020 року буде оновлено правила щодо сприяння непорядній поведінці в Google Ads. Ми додамо обмеження щодо реклами шпигунських програм і технологій для спостереження, а саме заборонимо рекламувати товари й послуги, призначені для стеження або спостерігання за іншою людиною або її діяльністю (без дозволу такої особи). Ці правила застосовуватимуться в усіх країнах світу. З 11 серпня 2020 року ми ретельно стежитимемо за їх дотриманням", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це правило не поширюватиметься на послуги приватних детективних агентств, а також на товари й послуги, за допомогою яких батьки можуть відстежувати місцеперебування дітей.

До реклами, забороненою Google, входять програми для відстеження повідомлень, дзвінків та GPS, а також усе, що зазвичай рекламується з метою переслідування когось без їхньої згоди. Це включає не лише програмне забезпечення, а й пристрої, такі як камери та диктофони, які відкрито позначені як шпигунські.

Читайте також: Росію можуть покарати кіберсанкціями через атаку хакерів на Бундестаг

Сталкінгове програмне забезпечення на смартфонах та комп’ютерах використовується для прихованого слідкування за людиною. Воно може відслідковувати локацію, записувати телефонні дзвінки та текстові повідомлення, красти паролі до акаунтів у соцмережах, виявляти контакти та фотографії.

Google уже не дозволяє додатки сталкерського спрямування у Play Store та видаляє їх, коли вони з’являються.

Як відомо, Організація Amnesty International Ukraine запропонувала відзначати День протидії сталкінгу 14 травня. У багатьох країнах дії, що характеризуються як сталкінг, криміналізовано.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-