Новий Viber-бот

Новий Viber-бот "стоятиме" у черзі замість відвідувачів Міграційної служби

Укрінформ
Новий Viber-бот Державної міграційної служби «стоятиме» у черзі замість відвідувачів ДМС.

Про це повідомляє пресслужба ДМС.

"Відтепер громадянам України, які бажають оформити біометричні документи у підрозділах ДМС, записавшись через термінал та ставши у поточну чергу «сьогодні на сьогодні», не доведеться чекати своєї черги безпосередньо у підрозділі. Натомість замість них у черзі «стоятиме» Viber-бот", - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що для того, аби отримувати сповіщення від бота, особі достатньо зробити одну дію – за допомогою Viber відсканувати QR-код на отриманому у підрозділі ДМС талоні.

Зазначається, що після цього відвідувач отримуватиме у месенджері повідомлення про його рух у черзі на отримання адмінпослуг.

Читайте також: У Тернополі запроваджують ІТ-сервіс оповіщення

"Наразі новий Viber-бот у тестовому режимі працює лише у територіальних підрозділах ДМС у місті Києві для осіб, які оформляють паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон", - уточнили у міграційній службі і додали, що поступово цей Viber-бот допоможе мінімізувати час перебування у підрозділах ДМС по всій Україні і не лише громадянам України, а й іноземцям та особам без громадянства.

Користування новим Viber-ботом ДМС є безкоштовним для громадян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-