На Дніпропетровщині відкрили унікальну сонячну електростанцію

На Дніпропетровщині відкрили унікальну сонячну електростанцію

Укрінформ
У Вільногірську на Дніпропетровщині за фінансової підтримки Укргазбанку введено в експлуатацію унікальну для України та всієї Європи сонячну електростанцію.

Про це повідомили у пресслужбі Укргазбанку.

Як зазначалося на церемонії відкриття, ця СЕС нового покоління використовуватиме новаторську технологію двофазних сонячних панелей у поєднанні з найсучаснішою системою сонячного відстеження. Така нова технологія дозволяє генерувати на 40% більше електроенергії порівняно з традиційними сонячними установками таких же розмірів. Крім того, ця станція є максимально ефективною саме в українських широтах. Вона не зменшуватиме генерацію електроенергії навіть узимку, перетворюючи відбите від снігу проміння на чисту енергію сонця в той час, коли класична СЕС зменшить свою генерацію практично до нуля. Сонячна електростанція у Вільногірську є унікальним проектом для сонячної енергетики загалом.

Читайте також: Укргазбанк - перший партнер Фонду енергоефективності у програмі “Енергодім”

"Для України Вільногірська СЕС є першою, де інноваційна технологія від бізнес-ідеї перетворилася у реальний діючий об’єкт. І ми як ЕКО-банк №1 в Україні відчуваємо зараз особливе почуття гордості через те, що наша мрія про надсучасні технології у використанні зеленої енергії сонця стала реальністю саме в Україні за фінансової підтримки ЕКО-банку. Цей проект є вкрай важливим з точки зору свого соціального значення – адже промисловий регіон має значне техногенне навантаження. Реалізація таких екологічних проектів є позитивним сигналом для жителів регіону – екологічні проблеми можна вирішувати ефективно і з користю для кожного мешканця", – зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

За підрахунками спеціалістів Укргазбанку, цієї "зеленої" електроенергії вистачить для забезпечення потреб більше 23 тисяч домогосподарств. А зменшення викидів СО2 в результаті реалізації проекту становитиме близько 2,5 тисяч тонн на рік.

За даними пресслужби, це вже 114-та сонячна електростанція в Україні, яка була побудована та ведена в експлуатацію за фінансової участі Укргазбанку. Сумарно потужність профінансованих Укргазбанком станцій становить 750 МВт, і їхня робота дозволяє зменшити викиди СО2 близько на 414 тис. тонн.

Фото: пресслужба Укргазбанку

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-