Huawei уклала договори про розгортання 5G по всьому світу

Huawei уклала договори про розгортання 5G по всьому світу

Укрінформ
На кінець березня 2019 року китайська компанія Huawei підписала з провідними світовими операторами 40 договорів щодо розгортання мереж нового покоління стандарту 5G.

Про це Укрінформу повідомили в прес-офісі компанії Huawei Corporate в Україні.

"Поточний рік стане роком широкомасштабного розгортання 5G по всьому світу, що відкриває безпрецедентні можливості для зростання підрозділу Huawei Carrier Business Group. На кінець березня 2019 року компанія Huawei підписала 40 договорів щодо 5G з провідними світовими операторами і поставила понад 70 000 базових станцій 5G на ринки по всьому світу", - зазначили в Huawei.

Також, в компанії підкреслили, що у першому кварталі 2019 року Huawei запустив першу в світі точку доступу Wi-Fi 6 з підтримкою 5G.

Читайте також: Huаwei презентувала новий смартфон

"У першому кварталі 2019 року підрозділ Huawei Enterprise Business Group запустив цифрову платформу і нову стратегію Huawei Inside. Компанія створює фундамент для розвитку діджиталізаціі Китаю, надає цифрову платформу з доступом до інтернету з будь-якої точки світу і всеосяжними можливостями. Huawei Enterprise Business Group запустив першу в світі точку доступу Wi-Fi 6 з підтримкою 5G", - зазначається в повідомленні компанії.

Крім того, повідомляється, що станом на кінець першого кварталу 2019 року Huawei поставила найбільшу кількість продуктів Wi-Fi 6 порівняно з іншими міжнародними компаніями.

Корпорація Huawei – світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій.

Huawei посіла 48-те місце в рейтингу найдорожчих брендів світу 2018 року за версією BrandZ і 68-те місце в рейтингу найкращих світових брендів (Top 100 Interbrand 2018 Best Global Brands). Також компанія посідає 25-ту позицію в рейтингу найдорожчих брендів за 2018 рік за версією Brand Finance. За версією Forbes, Huawei посіла 79-те місце в рейтингу 100 найдорожчих брендів світу 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-