На Житомирщині будують ще одну сонячну електростанцію

На Житомирщині будують ще одну сонячну електростанцію

Укрінформ
У Коростенському районі на Житомирщині будують сонячну електростанцію (СЕС) 25-30 МВт, в яку інвестує компанія Upgrade Energy із Бельгії.

Про це повідомляє Житомирська ОДА.

«У лютому розпочали будівництво першої черги ТОВ «Іршанська СЕС», що в Коростенському районі, потужністю 5,9 МВт. Компанія вже встановила близько 18 тис. окремих фотоелектричних модулів та близько 6,5 тис. паль, наразі триває монтаж столів та ФЕМ. Крім цього, у березні відбулися громадські слухання щодо встановлення «зеленого» тарифу на виробництво електричної енергії. Загальна потужність проекту станції становитиме 25-30 МВт», - розповів директор департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА Віктор Градівський.

Зазначається, що нині активно триває будівництво СЕС в смт Чоповичі Малинського району. Проект реалізується за результатом меморандуму, який голова ОДА Ігор Гундич підписав із компанією GESS.

Читайте також: В Україні 71% потужностей відновлюваної енергетики - сонячні електростанції

Крім того, завершуються роботи з проектування будівництва фотоелектричної станції ірландською компанією Altostrata Energy Limited в Лугинському районі.

А у Хорошівській ОТГ провели громадські слухання щодо встановлення «зеленого» тарифу на електричну енергію, яка вироблятиметься на сонячній електростанції ТОВ «К СЕС» потужністю 20, в яку інвестує Better Energy Energo P/S із Данії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-