Цукерберг висунув чотири ідеї для регулювання інтернету

Цукерберг висунув чотири ідеї для регулювання інтернету

Укрінформ
На думку засновника Facebook Марка Цукерберга, владі слід грати активнішу роль у регулюванні всесвітнього павутиння.

Про це повідомляє DW.

“Цукерберг пропонує нововведення в чотирьох сферах. Зокрема, він підкреслив, що весь шкідливий контент неможливо видалити, однак в умовах використання безлічі сервісів обміну даних потрібено більш стандартизований підхід", - зазначається в повідомленні.

Крім того, засновник Facebook особливо виділив потребу захисту виборчого процесу і чесності матеріалів, пов'язаних із виборами. Розпізнати політичний характер реклами в інтернеті не завжди легко, зауважив Цукерберг.

Єдині правила, на його думку, потрібні й у сферах конфіденційності особистих даних, а також можливості перенесення інформації на різні платформи.

Читайте також: Facebook знову оскандалився: соцмережа зберігала незашифровані паролі користувачів

Цукерберг наголосив, що такі глобальні рамки дозволять гарантувати, що "інтернет не роздрібниться", а кожен користувач буде захищений однаковою мірою.

"Оновивши правила для інтернету, ми можемо зберегти його найкращий бік - свободу вираження для людей і свободу створювати нове для підприємців", - цитує Цукерберга DW. Водночас такий крок дозволить захистити суспільство від масштабніших ризиків, додав засновник Facebook.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-