Ізраїль відправить на Місяць свою першу космічну місію на ракеті SpaceX

Ізраїль відправить на Місяць свою першу космічну місію на ракеті SpaceX

Укрінформ
Команда ізраїльських вчених цього тижня планує відправити приватну місію на Місяць за допомогою ракети Falcon 9 американської аерокосмічної приватної компанії SpaсeX.

Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначається, ракету, на борту якої знаходитиметься ізраїльський космічний апарат Beresheet, запустять з космодрому у Флориді в п'ятницю, 22 лютого.

Якщо Beresheet вдасться досягти поверхні Місяця, він повинен буде зібрати зображення та передати їх на Землю. Одним із завдань буде також вивчення магнітного поля Місяця.

Також зонд матиме на борту "капсулу часу", що міститиме багато інформації - малюнки дітей, національний гімн та прапор Ізраїлю, спогади про Голокост, а також Старий Заповіт єврейською мовою. Все це буде записано на носій, завбільшки з монету.

Якщо місія буде успішною, Ізраїль стане четвертою країною, після Росії, США і Китаю, яка досягла Місяця.

Читайте також: Хоч на Марс: ужгородський вчений винайшов спосіб жити без їжі

Як відомо, Beresheet — єврейська назва першої книги Біблії "Буття". Цей проект зародився ще 2011 року як частина конкурсу Google Lunar X-Prize. Однак жодна з 34 команд не виграла приз, оскільки не встигла до дедлайну - 31 березня 2018 року.

Однак подальшу роботу продовжив ізраїльський учасник місячних перегонів - компанія SpaceIL. Це некомерційна організація, яка просуває освітні програми у галузі досліджень і технологій. Вона фінансується пожертвами від приватних спонсорів, а також співпрацює з Ізраїльським космічним агентством (ISA).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-