Академія наук підтвердила перспективність Hyperloop в Україні

Академія наук підтвердила перспективність Hyperloop в Україні

Фото
Укрінформ
Національна академія наук України підтверджує перспективність впровадження технології гіперлуп в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Під час презентації перспектив розвитку проекту «Високошвидкісний транспорт Hyperloop на короткостроковий період в Україні» та науково-технологічного дослідження НАН України щодо впровадження технології гіперлуп в Україні «Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні» науковці представили низку кроків, які стануть базисом для втілення проекту у життя.

Зокрема, це аналітика пасажиропотоків, оцінка промислового потенціалу України та проведення міжнародних конкурсів Hyperloop з метою підтримки та розвитку інноваційних розробок.

Науковці переконані, що виробничі потужності, інвестиційні можливості та управлінські переваги дадуть змогу успішно розвивати проект HypeUA. За оцінками науковців, гіперлуп може не тільки стати новітнім самостійним видом транспорту, а й спонукати розвиток супутніх галузей.

На зустрічі були присутні партнери, які визначили свою готовність брати участь у розвитку технології гіперлуп та минулого року підписали меморандуми про співробітництво. Серед них: Агентство розвитку Дніпра, Платформа розвитку інновацій, Інноваційний парк UNIT.City, ДП ВО «Півднемаш», Український інститут майбутнього, Гемфрі Інжиніринг, Каховський завод електрозварювального устаткування, Укроборонпром.

Читайте також: Компанія Маска проклала перший тунель під Лос-Анджелесом

«Ми лише на початку шляху, але об’єднання зусиль українських науковців та підприємців із міжнародним досвідом наших західних партнерів є фундаментом розбудови української інноваційної інфраструктури», − заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Фото: mtu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-