Київстар припиняє підключення абонентів до пакетів

Київстар припиняє підключення абонентів до пакетів "інтернету речей"

Укрінформ
Мобільний оператор "Київстар" попередив про припинення підключення та перехід на низку тарифних планів, пов'язаних з так званим "інтернетом речей", у зв'язку зі зміною тарифів з 14 січня 2018 року.

Про це повідомляється на сайті оператора.

"З 14 січня 2019 року для корпоративних та бізнес-абонентів Київстар будуть доступні нові тарифні пропозиції для обміну даними між пристроями. У зв'язку з цим для нових та існуючих абонентів припиняється підключення та перехід на тарифні плани : «IoT», «IoT Безпека», «IoT Універсальний», «IoT Smart Small», «IoT Smart Medium», «IoT Smart Maximum» та «IoT Smart Premium». Для існуючих користувачів вищезазначених тарифних планів їх умови залишаються без змін", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, з 15 січня до 15 лютого Київстар припинить дію 13 тарифних планів. Як пояснюють у компанії, таке рішення зумовлене невигідними та неактуальними для клієнтів умовами.

Читайте також: У Канаді попередили про небезпеку “Інтернету речей”

Зокрема, припиняють дію тарифні плани: XXL, Базовий, Безлім + Київстар, Класичний, Комфорт, Комфорт+, Ультра Комфорт, Вільний Київстар, Вільний Київстар 35, Вільний смартфон, Тариф 29, 5+0 Новий!, Київстар 3G Онлайн 2017.

Крім того, з 1 січня частина тарифних планів подорожчала на 9%.

IoT, або інтернет речей, - мережа пов'язаних через інтернет об'єктів, здатних збирати дані і обмінюватися даними, які надходять зі вбудованих сервісів. Пристрої, що входять до інтернет речей, - будь-які автономні пристрої, підключені до інтернету, які можуть відслідковуватися і / або управлятися дистанційно.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-