В Австрії розробили окуляри-антидепресанти

В Австрії розробили окуляри-антидепресанти

Відео
Укрінформ
Австрійська компанія Pocket Sky розробила сонцезахисні окуляри, які насправді пропускають сонячне світло до людських очей.

Про це повідомляє Euronews.

"Австрійська компанія розробила сонцезахисні окуляри, які насправді пропускають сонячні промені до людських очей", - йдеться у повідомленні.

У компанії назвали свою знахідку "небом, яке можна носити з собою", і додали, що нові окуляри працюють так само, як і лампа для світлотерапії - шляхом "пропускання сонячних променів в очі".

Як повідомляє Euronews, новий високотехнологічний продукт світить як і денне світло, і таким чином окуляри перешкоджають продукції мелатоніну в організмі протягом хмарних днів.

Читайте також: Apple запатентувала окуляри додаткової реальності

На думку винахідників, їхня розробка повинна допомогти людям краще пережити депресивні дні взимку та краще почуватися після джетлагу.

За словами співзасновника компанії Марка Валлерберга, нові окуляри можуть також допомогти людям, які працюють по змінах, оптимізуючи їхній щоденний ритм.

Зазначається, що нові технологічні окуляри коштуватимуть 19 євро. На початку 2019 року їх продаж розпочнеться у скандинавських країнах. З часом продукт буде також доступний в інших європейських країнах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-