WhatsApp за допомогою вистав бореться з фейками в Індії

WhatsApp за допомогою вистав бореться з фейками в Індії

Укрінформ
У туристичному індійському місті Джайпур WhatsApp влаштував театральну виставу для роз’яснення методів боротьби з фейковими новинами.

Про це повідомляє Reuters.

«Цей захід був частиною великої громадської компанії WhatsApp для боротьби з фейковими новинами, поширеними в країні, де 200 мільйонів людей користуються сервісом WhatsApp, більше, ніж будь-де у світі», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що п'єса розкривала, як розповсюдження дезінформації в Інтернеті може призвести до насильства, особливо в сільській місцевості, де касти та релігійні упередження глибоко вкорінені.

Читайте також: Хакери знайшли новий спосіб зламувати акаунти WhatsАpp

Як повідомляв Укрінформ, WhatsApp обмежить масову розсилку повідомлень після спалахів насильства в Індії в боротьбі проти поширення через цей месенджер фейків і провокацій. Конкретно в Індії WhatsApp обмежить кількість можливих одночасних чатів до п'яти.

Ці заходи повинні стримати масове поширення через WhatsApp дезінформації, яка все частіше провокує насильство в цій країні. Так, найгучнішим випадком цього року стало масове поширення через WhatsApp неправдивих чуток про викрадачів дітей, що спровокувало в Індії (штат Ассам) масове побиття більш ніж 12 осіб, кілька з яких потім померли. Крім того, на початку липня натовп лінчував п'ятьох людей в штаті Махараштра через чутки, що поширювалися в месенджері, про те, що ці особи причетні до торгівлі дітьми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-