Приватбанк запускає бота-помічника для віртуальних терміналів

Приватбанк запускає бота-помічника для віртуальних терміналів

1979
Укрінформ
У ПриватБанку спростили процедуру підключення продавцям віртуальних POS-терміналів PrivatPayBot, через які можна приймати оплату товарів і послуг у безготівковій формі за допомогою популярних месенджерів Viber і Telegram.

Про це йдеться в прес-релізі ПриватБанку, що є в розпорядженні Укрінформу. 

«Щоб почати користуватися віртуальним терміналом, тепер достатньо підключити бота в месенджері та зазначити в боті ЄДРПОУ/ІПН свого підприємства. Під час оплати за допомогою PrivatPayBot продавцеві потрібно зазначити суму до оплати, після чого бот автоматично створить і виведе на екран смартфона QR-код, що покупець відсканує своїм Privat24. Оплата товару через мобільний відбувається миттєво, а результат оплати приходить продавцеві в PrivatPayBot», - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у липні ПриватБанк запустив масштабну кампанію з розширення в Україні інфраструктури безконтактних QR-платежів. Як повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл, активна реалізація проекту дасть можливість українцям оплачувати будь-які покупки через смартфон, навіть якщо у них немає із собою готівки та банківської картки.

Читайте також: Більше половини міжнародних переказів в Україні проходить через Приватбанк

Активне розширення мережі QR-еквайрингу вже цього року дозволить QR-платежам стати в Україні не менш популярними, ніж у Китаї, а торгівля та малий бізнес отримають найдоступніший інструмент приймання безготівкових платежів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-