Більше половини міжнародних переказів в Україні проходить через Приватбанк

Більше половини міжнародних переказів в Україні проходить через Приватбанк

855
Укрінформ
За даними Національного банку, українці з-за кордону у січні-червні 2018 року отримали 1,2 млрд дол США, з яких 628 млн доларів США було виплачено через онлайн-сервіси та каси Приватбанку.

Про це йдеться в прес-релізі Приватбанку, що є в розпорядженні Укрінформу.

«Із 1,2 млрд доларів США, що, за даними НБУ, отримали українці з-за кордону протягом першого півріччя 2018 року, 628 млн доларів США було виплачено через онлайн-сервіси та каси Приватбанку. За даними банку, з початку 2018 року понад 70% клієнтів отримували міжнародні перекази в дистанційних каналах без відвідання відділень банку», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Нафтова справа на 7,5 мільярда: до судового процесу приєдналося НАБУ

За даними статистики Приватбанку, до п'ятірки «країн-донорів», звідки з початку 2018 року надійшло найбільше грошових переказів в Україну, увійшли США, Ізраїль, Італія, Польща та Росія. Також майже 55% переказів за кордон українці надсилають за допомогою сервісів Приватбанку. Так, за даними НБУ, протягом 2018 року за межі України було надіслано 140 млн доларів США (в екв.), з них через Приватбанк було переказано 77 млн доларів США. До п'ятірки країн, куди через Приватбанк з початку 2018 року найбільше надіслано переказів, увійшли країни колишнього СРСР та Китай.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-