Вчені визначили планети, на яких можливе життя земного типу - 03.08.2018 07:57 — Новини Укрінформ
Вчені визначили планети, на яких можливе життя земного типу

Вчені визначили планети, на яких можливе життя земного типу

869
Ukrinform
Вчені з Кембріджського університету за допомогою даних дослідження, проведеного у 2015 році, визначили, на яких планетах можливе існування життя, подібного до земного.

Як повідомляє DT, найбільш близькою до Землі виявилася планета Kepler-452 b. Надалі дослідники пропонують спостерігати за планетами, які схожі на Землю за кількістю ультрафіолету і наявністю рідкої води.

Дослідники припустили, що при наявності великої кількості синильної кислоти в протопланетному диску і негативно заряджених іонів ультрафіолет діє як каталізатор для утворення "будівельних блоків". Вони вивчили планети-кандидати "Кеплера", щоб визначити, яку кількість ультрафіолету вони отримують і чи достатньо його для утворення життя. Порівнявши реакції "світлої" і "темною" хімії (з надлишком і нестачею ультрафіолету), вони вивели оптимальну кількість випромінювання і назвали його зоною абіогенезу.

Читайте також: NASA назвало нереальною ідею Маска перетворити Марс на Землю

Потім дослідники поєднали зону абіогенеза з жилою зоною, в якій можливе існування рідкої води. Ближче всіх до Землі опинилася планета Kepler-452 b. Всі інші розташувалися значно нижче.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>