Штучний інтелект навчився бачити "душу" людини через очі - 30.07.2018 11:55 — Новини Укрінформ
Штучний інтелект навчився бачити "душу" людини через очі

Штучний інтелект навчився бачити "душу" людини через очі

1448
Ukrinform
Алгоритми машинного навчання демонструють зв'язок між рухами очей та чотирма рисами особистості з “великої п’ятірки”.

У спільному проекті Університету Південної Австралії та Університету Штутгарта було використано штучний інтелект та відео-орієнтири від SensorMotoric Instruments, які стежили за рухами очей 42 учасників, повідомляє CNET.

Дослідники перевірили отримані дані за допомогою анкет. З “великої п’ятірки” рис особистості (відкритість досвіду, сумлінність, екстраверсія, доброзичливість і нейротизм) штучний інтелект зумів надійно визначити чотири: нейротизм, екстраверсію, доброзичливість і сумлінність.

Згідно з дослідженням, рухи очей для ідентифікації рис особистості були використані вперше, що вже є цікавим. Але кінцева мета, за словами Тобіаса Лотчера з Університету Південної Австралії, полягає в покращенні в майбутньому взаємодії між людиною та машиною.

Читайте також: Невгамовний Маск: Tesla випустила дошки для серфінгу

"Люди завжди шукають покращень та персоналізації послуг, але сьогоднішні роботи та комп'ютери не достатньо "знають" суспільство, тому вони не можуть адаптуватися до невербальних сигналів", - пояснив вчений.

"Це дослідження дає можливості для розробки роботів та комп'ютерів таким чином, щоб вони могли краще інтерпретувати людські соціальні сигнали", - додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>