Amazon навчить голосового асистента Alexa розпізнавати мову жестів

Amazon навчить голосового асистента Alexa розпізнавати мову жестів

699
Укрінформ
Генеральний менеджер веб-сервісів Amazon Абхішек Сінгх створив програму, яка дозволить Amazon Alexa реагувати на мову жестів. 

Проект Сінгха використовує систему на основі камери для виявлення та розпізнавання жестів та їх конвертації у текст, повідомляє BBC.

Останні кілька років спостерігається зростання популярності голосових помічників, що працюють на Amazon, Google і Apple. Але для глухих людей майбутнє, де пристрої все більше контролюються голосом, створює незручності. Проект Сінгха пропонує рішення - запрограмувати Amazon's Alexa так, щоб асистент відповідав у текстовій формі на мову жестів. 

Розробник використав платформу для машинного навчання Tensorflow, яка фіксує неодноразові рухи перед веб-камерою, щоб навчити систему основи мови жестів.  Коли система змогла відповісти на рухи рук, він з'єднав її з програмним забезпеченням Google для текстового мовлення.

Читайте також: Засновник Amazon став найбагатшою людиною в сучасній історії

Втім, експерти не надто оптимістичні в оцінках "мовних можливостей" техніки. Так, Джефрі Бігман, експерт зі взаємодії людини з комп'ютером з Університету Карнегі-Меллона, зауважує, що "систему, яка повністю здатна розпізнавати мову жестів, буде важко розробляти, оскільки вона вимагає як комп'ютерного бачення, так і розуміння мови". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-