Хакери виставили на продаж у “даркнеті” дані військових дронів США

Хакери виставили на продаж у “даркнеті” дані військових дронів США

1386
Ukrinform
Файли, які стосуються американських військових дронів та навчальні посібники, що описують способи поводження з повстанцями, були виставлені на продаж у закритій інтернет-мережі.

Секретні дані були викрадені з комп'ютера капітана авіації США. Файли містять в собі інструкції по технічному обслуговуванню літальних апаратів MAP-9 і багато навчальних посібників для військ, які розташовані за межами США, повідомляє Recorded Future

Поліція намагається відстежити хакерів, які викрали файли. Вона діє на підставі свідчень, зібраних компанією Recorded Future.

"Взаємодія" зі зловмисниками допомогла ідентифікувати місце, де вони проживали.

Працівник компанії Андрій Барисевич також виявив, що хакери мали набагато більше документів, ніж публічно пропонували до продажу.

Файли дронів були викрадені через відомі помилки на маршрутизаторі, який використовував капітан. Він не зміг оновити пристрій, залишивши його відкритим для атаки, яка надала стороннім користувачам доступ до його мережі.

Читайте також: Російські хакери намагалися влаштувати техногенну катастрофу в Україні

“Схоже, що інші документи були викрадені з окремого джерела”, - сказав Барисевич.

Вони включали тактичні дані для боротьби із саморобними вибуховими пристроями, інструкції до танка M1 Abrams, а також способи боротьби із танками.

Розмови з хакером показали, що він мав доступ до американських військових мереж і часто переглядав кадри, зняті безпілотниками на операціях.

Ціна документів, виставлених хакерами на продаж, не була оприлюднена.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-