Київстар сказав, коли масово запустить 4G

Київстар сказав, коли масово запустить 4G

4109
Укрінформ
Масове покриття 4G інтернетом на частотах 1800 Мгц розпочнеться у липні 2018 року. А в центральних містах і на прикордонних пунктах 4G запускають вже у квітні.

Про це заявив у четвер на прес-конференції президент компанії "Київстар" Петро Чернишов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Запуск 4G на частотах 2600 Мгц має відбутися в квітні. Це покриття набагато менше, ніж існуюче 3G. Це запуск тільки в 2600 Мгц. Міста-щасливчики - це Львів, Київ, Дніпро, Харків і Одеса, звісно. Але є й низка точок, які не пов'язані з містами. Є одеські місця відпочинку (Затока та інші), є прикордонні переходи, оскільки там величезна кількість людей скупчується, а враховуючи ефективність українського кордону, людям треба чимось займатися у той час, поки вони там стоять у чергах. Ми про це потурбуємося вже починаючи з квітня", - пояснив президент Чернишов.

Водночас він підкреслив, що масове покриття 4G в Україні стартує вже на стандартних частотах 1800 Мгц.

"І коли ми запустимо 4G вже на частотах 1800, то наше покриття буде дуже масове, майже таке, як у нас зараз є з 3G. Чому? Тому що це абсолютно різні частоти. 2600 Мгц призначені в основному для розвантаження тих точок, де споживається величезна кількість даних, це для центрів великих міст, пунктів пропуску на кордоні і так далі. А ось 1800 - це стандартні частоти 4G, які у всьому світі використовуються для того, щоби побудувати покриття", - сказав Чернишов.

Читайте також: Другий аукціон на ліцензії 4G призначили на березень

Повноцінний старт 4G в Україні запланований на липень 2018 року.

"Сподіваємося, що на початку березня відбудеться тендер по частотах 1800 Мгц, які більше затребувані і більше покриття в країні забезпечать... В липні цього року, я думаю, ми запускатимемося в стандарті 1800 Мгц", - заявив директор з регуляторного забезпечення компанії "Київстар" Олександр Когут.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-