Найбільший лот на торгах за 4G забрав Lifecell

Найбільший лот на торгах за 4G забрав Lifecell

Укрінформ
На торгах "з голосу" за отримання ліцензії 4G оператор Lifecell запропонував за лот на 20 МГц вищу ціну, ніж Vodafone Україна.

Про це стало відомо у ході торгів в Українському центрі радіочастот сьогодні, 31 січня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, оператор Lifecell запропонував за перший лот (20 МГц) 601 млн 600 тис. 50 грн.

Водночас у Vodafone Україна відмовилися піднімати початкову цінову пропозицію, після чого компанію Lifecell було визнано переможцем.

Читайте також: Стало відомо, скільки оператори готові заплатити за 4G

Як повідомлялося раніше, найвища початкова ціна була запропонована оператором Vodafone Україна за першим найбільшим лотом на 20 Мгц - 572 001 000 грн, в той час як оператор Lifecell виставив пропозицію у розмірі 572 000 400 грн.

Як відомо, за рішенням тендерної комісії торги "з голосу" проходять 31 січня 2018 року у приміщенні державного підприємства "Український державний центр радіочастот".

Тендерна комісія заявила про виконання усіма претендентами на отримання ліцензій на 4G у діапазоні 2600 МГц умов щодо сплати тендерної гарантії. Заявки на шість лотів по 10 МГц подали мобільні оператори Vodafone Україна, Lifecell і Київстар. За лот у 20 МГц - тільки Vodafone Україна і Lifecell.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-