Харківський інженер запатентував батарею для електрокарів, що дає фору Тesla

Харківський інженер запатентував батарею для електрокарів, що дає фору Тesla

Відео
Укрінформ
Харківський інженер Олександр Цихмистро запатентував акумуляторну батарею для електромобілів із характеристиками, що перевершують розробки Тesla.

Про це повідомляє видання Об'єктив.

Пристрій важить 15 кілограмів, швидко заряджається й має унікальну систему пожежогасіння

"Час зарядки у компанії Тesla 40 хвилин до 80%, ми заряджаємо батарею за 12 хвилин до 80%. Повний заряд у неї відбувається за 75 хвилин, а у нас за 20 хвилин.  Приділено увагу системам пожежогасіння. Таких систем ні в одному електромобілі немає", - розповів 44-річний інженер-електромеханік. 

Читайте також: Омелян очікує на стрімке зростання ринку електрокарів

Винаходом  авторської акумуляторної батареї для електромобіля Олександр Цихмистро займається останні три роки. Він вже запатентував дослідну модель і тепер оформляє патент на сам винахід. 

Винахідник  уточнив, що використовував у своєму пристрої два елементи Тesla. Інші складові зроблені на 10 харківських підприємствах. 

Батарея має унікальну дворівневу систему пожежогасіння, систему підігрівання й охолодження. Її потужність 24 кіловати, один її елемент важить 15 кілограмів. 

На відміну від імпортних ця акумуляторна батарея вдвічі дешевша. Щоб налагодити промислове виробництво, потрібні інвестиції в устаткування. Це, за словами інженера, 2-3 мільйони доларів. 

Харківський інженер заявив, що розпочав переговори з китайськими й європейськими компаніями.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-