В Україні запустили Telegram-бота, який шукає низькі ціни на авіаквитки

В Україні запустили Telegram-бота, який шукає низькі ціни на авіаквитки

1706
Ukrinform
Практично одночасно з випуском оновленого месенджера Telegram українські розробники повідомили про запуск нового Telegram-бота під назвою AirTrack.

Про це повідомляє ITC.

Як відзначають розробники, щохвилини в базах даних авіакомпаній всього світу відбувається більш ніж 225 тис. змін. Їх рішення покликане допомогти придбати квитки для майбутньої подорожі за найбільш вигідною ціною без необхідності витрати величезної кількості часу на пошук вручну.

"По суті, це агрегатор авіаквитків у формі бота для Telegram. І функціональність у нього точно така ж – бот автоматично відстежує ціни на авіаквитки з того чи іншого напряму, інформуючи користувача за допомогою повідомлень про найменшому її зниженні або підвищенні", - йдеться у публікації.

Читайте також: В месенджері Telegram з'явиться українська мова

Бот має доступ до баз даних практично всіх авіакомпаній світу, в тому числі і до лоукостерів Wizzair, Ryanair і пр. Користувачеві потрібно вказати потрібний напрямок, по якому потрібно відстежувати ціни на авіаквитки, а потім вказати ще місяць і дату вильоту. Після цього AirTrack почне відстежувати ціни, а користувачу залишається тільки стежити за змінами за допомогою повідомлень.

На даний момент бот знає три мови: англійську, українську та російську. У перспективі розробники планують впровадити підтримку нових мов і розширити пошукові можливості з метою зробити бота максимально гнучким до розуміння людської мови.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-