Служба безпеки Facebook щодня закриває один мільйон акаунтів

Служба безпеки Facebook щодня закриває один мільйон акаунтів

2306
Ukrinform
Служба безпеки соцмережі Facebook щодня закриває 1 млн акаунтів, більшість з яких створені спамерами, шахраями і хейтерами.

Про це CNBC розповів керівник відділу безпеки Алекс Стамос, передає Українська правда.

За словами Стамоса, таким чином, соцмережа демонструє свою здатність забезпечити безпеку користувачам, а не тільки впроваджувати політику безпеки.

Однак враховуючи те, що Facebook користуються більше 2 млрд людей, розробникам все одно не вдається прибирати всі потенційні "загрозливі суб'єкти" і іноді вони можуть вилучити акаунти, фото, відео або повідомлення, які не становлять жодної небезпеки.

"Коли доводиться справлятися з мільйонами взаємодій щодня, не можна застосовувати правила безпеки зовсім без промахів", - стверджує Стамос.

Він наполягає, що навіть коли відбуваються якісь проблеми з видаленням вмісту, який не мав загрози - це скоріше технічні проблеми впровадження політики безпеки, а не недоліки самих правил.

Свою позицію керівник служби безпеки Facebook висловив у відповідь на критику з боку Єви Галперін, представниці фонду "Electronic Frontier" - міжнародної юридичної організації, що спеціалізується на цифровому праві.

Галперін вважає, що політика видалення контенту в соцмережі є непрозорою, роблячи все менш зрозумілим, що можна публікувати.

Читайте також: В роботі Facebook і Instagram стався збій

Європейські політичні лідери, в свою чергу, неодноразово зверталися до творців Facebook з тим, що в соцмережі занадто слабкий захист і це дозволяє терористичним організаціям легко поширювати свої дані та планувати напади.

На закиди опонентів Стамос відповідає, що політика безпеки повинна співвідноситися з законодавством сотні країн, користувачі яких мають свої профілі.

"У деяких країнах дуже складно визначити поняття хейтерства", - пояснив Стамос.

Колегу підтримав засновник Facebook Марк Цукерберг, який пообіцяв, що візьме на роботу 3 тис. додаткових працівників, обов'язком яких буде вилучення образливого і дискримінаційного контенту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>