Гройсман анонсував MobileID вже до кінця року

Гройсман анонсував MobileID вже до кінця року

11350
Ukrinform
Прем’єр-міністр анонсує з осені старт видачі внутрішніх паспортів у вигляді ID-картки із вбудованим електронним цифровим підписом, а до кінця року такий підпис буде доступний на SIM-картці у рамках програми MobileID. 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"З осені розпочнеться видача внутрішніх паспортів у вигляді ID-картки одразу з електронним цифровим підписом (ЕЦП), а до кінця року в Україні запрацює MobileID (ЕЦП на SIM-картці)", - зазначив прем'єр.

Гройсман підкреслив, що широкому поширенню електронних послуг сприяє забезпечення українців надійними засобами електронної ідентифікації. Поки що в Україні таким засобом є електронний цифровий підпис. "Тож я порадив би усім українцям, які ще не мають ЕЦП, оформлювати його", - додав він.   

Читайте також: Уряд за жодних обставин не підніме пенсійний вік - Гройсман

Глава уряду наголосив, що впровадження електронних послуг – один із пріоритетів уряду, тому до кінця року планується запровадити ще низку онлайн-сервісів. Зокрема, це реєстрація дитини та шлюбу онлайн.

За його словами, наразі найбільшою популярністю користується електронна послуга з відкриття ФОП. Так, за допомогою онлайн-сервісу вже відкрито 1 211 ФОП. 

Як відомо, з 1 січня 2016 року в Україні почали видавати внутрішні паспорти нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Чинне законодавство не передбачає примусової заміни паперових внутрішніх паспортів громадян на пластикові ID-картки з електронним чипом. За приблизними підрахунками, вся Україна остаточно перейде на ID-картки вже за 4 роки, повідомляє Радіо Свобода.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-