Airbus розвиває співпрацю з Китаєм

Airbus розвиває співпрацю з Китаєм

837
Ukrinform
Концерн Airbus має намір розвивати співпрацю з Китаєм в аерокосмічній галузі на основі взаємоузгодженої програми.

Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на китайський філія корпорації - компанію Airbus China.

Відповідно підписаного в Берліні меморандуму про взаєморозуміння між Airbus і Китаєм, сторони зобов'язалися активізувати співробітництво в аерокосмічній галузі.

Від імені сторін меморандум у четвер підписали президент і головний виконавчий директор компанії Airbus SAS Фабріс Марю і голова Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР Хе Ліфен.

На основі програми промислового співробітництва Airbus має намір просувати кооперацію у сферах технічних інновацій і виробничих потужностей, сприяти інтеграції китайських постачальників у глобальну мережу системи поставок Airbus.

27 травня компанія Airbus Helicopters в провінції Шаньдун (Східний Китай) приступила до будівництва першої на території Китаю складальної лінії вертольотів. За планом, будівельні роботи завершаться в 2018 році.

Крім цього, у вересні 2017 року Тяньцзінськоий центр остаточного складання і передачі в експлуатацію літаків Airbus A330 (Північний Китай) передасть замовнику перший авіалайнер, а до кінця 2017 року в Тяньцзіні почнуть збирати модель Airbus A320-neo.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>