Українська школярка посіла четверте місце на міжнародному конкурсі науковців у США

Українська школярка посіла четверте місце на міжнародному конкурсі науковців у США

Укрінформ
Українська десятикласниця з Херсонщини увійшла у п'ятірку фіналістів престижного міжнародного конкурсу молодих науковців.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Валерія Тищенко - десятикласниця з Херсонщини та одна з фіналісток національного відбіркового етапу Intel Техно Україна, посіла четверте місце на престижному міжнародному конкурсі серед молодих науковців Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), що проходив у Лос-Анджелесі (Каліфорнія), США", - йдеться у повідомленні.

Intel ISEF - всесвітній конкурс наукових та інженерних досягнень школярів (13-18 років), який координується некомерційною організацією Society for Science and the Public. У змаганнях щорічно беруть участь більше 1700 учасників з більш ніж 75 країн світу. Понад два десятки Нобелівських лауреатів і два лауреати медалі Філдса свого часу були переможцями цього конкурсу.

Проект Валерії Тищенко - "Виробництво електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води" - належить до галузі енергетики (energy physical) і дозволяє отримувати електроенергію, використовуючи принципи електромагнітної індукції.

Валерія Тищенко є ученицею Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

Фото: galinfo.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-