США пристосують субмарини під жінок

США пристосують субмарини під жінок

1802
Ukrinform
Внутрішнє планування всіх діючих підводних човнів ВМС США було розроблене з урахуванням зросту і сили середньостатистичного військового-чоловіка. Відтоді, як лави матросів і офіцерів поповнили жінки, це стало доставляти незручності.

Про це повідомляє "Популярная механика".

"Кораблебудівельний підрозділ компанії General Dynamics Electric Boat розробляє дизайн підводного човна, яка буде враховувати особливості жіночої частини команди. Дизайнери збільшать кількість кімнат, розділивши для чоловіків і жінок спальні місця та душові — це дозволить забезпечити більше особистого простору. Також вони опустять нижче верхні клапани і зроблять їх легше, а також встановлять додаткові сходинки для триярусних і двох'ярусних ліжок", - вказується в повідомленні.

Перша субмарина, пристосована "під жінок", отримає назву New Jersey і увійде до складу американського флоту в 2021 році. Поки неясно, у яку суму Electric Boat коштуватиме подібна реформа.

Заборона на службу жінок в ВМС США була знятиа в 2010 році з ініціативи екс-президента країни Барака Обами. Сьогодні в американських військово-морських силах служить близько 80 жінок-офіцерів і майже 50 матросів.

Фото: The Huffington Post

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-