Український біплан Ан-2-100 підняв рекордну вагу

Український біплан Ан-2-100 підняв рекордну вагу

Фото, відео
Укрінформ
На льотно-випробувальній базі ДП "Антонов" виконано випробувальний політ легкого літака Ан-2-100, який є сучасною модифікацією відомого легкого біплана Ан-2.

Про це інформує прес-служба держпідприємства.

"Літак підняв вантаж рекордної для свого класу ваги в 3202 кг на висоту 2700 м. Зауважимо, що максимальне комерційне навантаження Ан-2-100 становить 1500 кг", - йдеться в повідомленні.

Спробу встановити рекорд здійснив екіпаж льотчиків-випробувачів ДП "Антонов": командир Сергій Тарасюк та другий пілот Валерій Єпанчинцев. Зазначається, що цей екіпаж відомий, зокрема, завдяки експедиції на літаку Ан-3 на Південний Полюс, де льотчики встановили прапор України.

Повідомлення про спробу встановлення рекорду буде передано до Міжнародної Федерації авіаційного спорту.

Нагадаємо, що 31 серпня 2017 року світова авіаційна спільнота відзначатиме 70-річчя від дня першого польоту біплану, який став родоначальником великого сімейства літаків "Антонов". Ан-2 досі є найбільшим в світі одномоторним біпланом.

Ан-2-100 призначений для пасажирських, вантажних та змішаних пасажирсько-вантажних перевезень на місцевих повітряний лініях. Він здатен автономно експлуатуватися на невеликих аеродромах, у широкому діапазоні висот аеродромів, за простих та складних кліматичних та метеорологічних умов.

Головна відмінність Ан-2-100 від його попередника у силовій установці з маршовим турбогвинтовим двигуном МС-14 розробки та виробництва АТ "Мотор Січ". Одна з переваг цієї заміни – перехід з авіаційного бензину на авіаційний керосин. Таким чином значно підвищується рентабельність літака. До того ж, Ан-2-100 оснащений повітряним реверсивним гвинтом АВ-17 (на заміну АВ-2).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-