Toyota представила концепт безпілотного Lexus

Toyota представила концепт безпілотного Lexus

Відео
1838
Ukrinform
Дослідницький підрозділ Toyota Research Institute представив новий концепт самокерованого автомобіля, в основу якого ліг представницький седан Lexus LS 600h.

Про це повідомляє ITC.ua.

"Новинка є платформою другого покоління, яка містить ряд вдосконалених сенсорів і технологічних рішень. Стандартна комплектація Lexus LS 600h була доповнена рядом сенсорів, включаючи радари, камери, лідар, а також комп'ютерною системою для обробки інформації, що надходить. При розробці самокерованого автомобіля інженери зосередили зусилля в двох напрямках: Chauffeur і Guardian", - зазначається в публікації.

Guardian є асистентом водія, який сприяє більш безпечній їзді. Система постійно стежить за навколишньою обстановкою і у випадку критичних ситуацій може втручатися в управління, щоб уникнути інцидентів. При цьому система здатна навчатися з часом і підлаштовуватися під стиль водіння і звички водія. Водночас Chauffeur є повноцінною системою автономного управління. Вона дозволяє автомобілю пересуватися повністю без участі водія. Але вона все ще знаходиться на етапі розробки.

Слід зазначити, що представлена модифікація Lexus LS 600h призначена для подальшого вивчення і доопрацювання систем автономного управління. Терміни виходу комерційного самокерованого автомобіля Toyota поки не називаються.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>