Британці запустили дрон, який і нагодує, і зігріє

Британці запустили дрон, який і нагодує, і зігріє

Фото, відео
Укрінформ
Британська компанія Windhorse Aerospace розробила одноразовий безпілотний літальний апарат для доставки їжі, дерев'яний корпус якого можна використовувати для розпалювання багаття.

Про це повідомляє "Популярна механіка".

"Безпілотник під назвою Pouncer призначений спеціально для гуманітарних і рятувальних операцій. Він зібраний на легкому дерев'яному каркасі з 17 відсіками для пакетів з їжею. Дрон буде доступний в трьох розмірах, які відрізняються вантажопідйомністю: 20, 50 і 100 кілограмів сухого пайка. Запускати апарати планується з транспортного літака", - вказується в повідомленні.

Як зазначається, дерев'яний корпус Pouncer після вилучення з нього їжі можна буде розібрати і використовувати в якості дров для багаття, щоб розігріти на ньому отриману з повітря їжу. Безпілотник обладнаний невеликою мікросхемою, електромотором із штовхаючим гвинтом, приводами елевонів і акумулятором. Дальність польоту апарата становитиме 35 кілометрів, а точність приземлення — не далі, ніж за сім метрів від цілі.

Перший робочий прототип Pouncer з розмахом крила 2,7 метра буде зроблено протягом кількох місяців. Після початку серійного випуску гуманітарного безпілотника розробники планують зробити його... цілком їстівним. Для цього весь корпус дрона, за винятком електричних елементів, зроблять з сублімованих пресованих овочів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-