Львівські комплектуючі будуть використовуватись у системах залпового вогню

Львівські комплектуючі будуть використовуватись у системах залпового вогню

Укрінформ
Львівщина розширюватиме співпрацю з Укроборонпромом в імпортозаміщенні деталей, вузлів та техніки для оборонної промисловості України.

Про це йшлося під час наради в Львівській облдержадміністрації, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«З підприємствами-учасниками концерну «Укроборонпром» зараз співпрацюють 32 львівські підприємства. Вони постачають спеціальні сидіння для «Дозорів», паливоміри, фільтри, датчики для військової техніки та багато інших необхідних деталей», - зазначив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

Проте, за його словами, науково-виробничий потенціал області використовується лише на 26 відсотків. Розширення співробітництва можливе насамперед за рахунок налагодження випуску високотехнологічної продукції, залучення інвестицій у розвиток області для імпортозаміщення, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного виробництва. Зокрема, львівські комплектуючі будуть використовуватись у системах залпового вогню.

Як доповнив голова ОДА Олег Синютка, область поставила собі завдання на найближчу перспективу збільшити кількість підприємств-партнерів Укроборонпрому до 50.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-